2 вакансії у департаменті комунікацій Міжнародного фонду “Відродження”

Заміщення посад керівника департаменту та SMM-спеціаліста.

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс на заміщення посади керівника департаменту комунікацій та SМM-спеціаліста.

Міжнародний фонд “Відродження” – провідна національна благодійна фундація, яка входить до мережі Фундацій відкритого суспільства, заснованих філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду – фінансово, експертно й організаційно сприяти становленню відкритого демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки найбільш інноваційних і значущих громадських ініціатив.

Вимоги до кандидатур на заміщення посади керівника департаменту комунікацій – за посиланням.

Вимоги до кандидатур на заміщення посади SMM-спеціаліста – за посиланням.

Резюме у довільній формі та мотиваційний лист просимо надіслати на електронну адресу hr@irf.ua до 27 серпня 2018 року включно. Консультації телефоном не надаються. Терміни проведення конкурсу:  10 серпня – 13 вересня 2018 року.

Конкурс відбуватиметься у два етапи: (1) оцінка резюме та мотиваційних листів та (2) співбесіди з кандидатами, запрошеними адміністрацією Міжнародного фонду “Відродження” за результатами першого етапу. Співбесіди з кандидатами другого етапу відбудуться у Фонді з 10 по 13 вересня 2018 року.

Результати конкурсу буде оголошено до 17 вересня 2018 року. Початок роботи – 1 жовтня 2018 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: