2 річниця створення ГО «Центр зайнятості Вільних людей»

24 лютого з 11:30 до 12.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру за адресою вул. Хрещатик, 2 відбудеться прес-конференція з нагоди 2-ої річниці створення ГО «Центр зайнятості Вільних людей» (ЦЗВЛ).


24 лютого з 11:30
до 12.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру відбудеться прес-конференція з нагоди 2-ої річниці створення  ГО «Центр зайнятості Вільних людей» (ЦЗВЛ).

У заході візьмуть участь:

  • Марина Лебідь – співзасновниця організації, координатор команди волонтерів, ЦЗВЛ.
  • Ольга Семенова – координатор напрямку консультування та працевлаштування ВПО, ЦЗВЛ.
  • Віра Лебедєва – координатор програми навчання та розвитку, а також проекту «Бізнес-інкубатор» для ВПО та ветеранів АТО, ЦЗВЛ.
  • Оксана Воропай – координатор проекту соціальної адаптації учасників АТО  «Воїну – гідна праця», ЦЗВЛ.
  • Станіслав Лячинський – директор програмної ініціативи «Громадські ініціативи Нової України» Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Віталій Ткаченко – директор з маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».

Мета прес-конференції: підбиття підсумків діяльності ГО «Центр зайнятості Вільних людей», обговорення основних досягнень та напрацювань організації за час її функціонування, окреслення векторів розвитку на майбутнє. 

Головною темою прес-конференції стане обговорення проблеми соціальної адаптації, працевлаштування, перекваліфікації та навчання ВПО та учасників АТО, яка займає все більше місця в українському суспільстві. На заході будуть презентовані результати власних досліджень ГО ЦЗВЛ щодо цієї проблематики.

Довідково: «Центр зайнятості Вільних людей» (ЦЗВЛ) – громадська організація, покликана сприяти професійній реалізації, працевлаштуванню та соціальній адаптації громадян України, які у зв’язку з військовими діями, соціальними та економічними проблемами втратили роботу та потребують допомоги.

Акредитація журналістів:

Марія Ємельяненко,+38 067 296 66 43.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: