28 вересня 2006 року відкрився Центр європейської інформації у м. Чернівці.

Центр створено громадською організацією "Український Народний Дім в Чернівцях" у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М.Івасюка за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".  

Центр створено громадською організацією “Український Народний Дім в Чернівцях” у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М.Івасюка за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” .

Центр європейської інформації ставить своєю метою сприяти  підвищенню обізнаності  громадськості м. Чернівці з питань європейської інтеграції України, налагодженню різних форм співпраці з органами обласної влади, громадськими організаціями краю у формуванні, реалізації та моніторингу здійснення політики європейської інтеграції України та двосторонніх відносин між Україною та ЄС; сприяти встановленню довготривалих партнерських зв’язків Буковини з країнами ЄС.

У відкритті Центру взяли участь перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Павлюк В. І., Генеральний консул Румунії в Чернівцях Ромео Сендулеску, а також представники обласної та міської адміністрацій.

Джерело: ГО “Український Народний Дім в Чернівцях”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: