27 шкільних команд змагатимуться за мандрівку до Брюсселю

12-13 грудня відбудеться фінальна частина Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції серед старшокласників Europa Nostra. Фінал проходитиме в залі “Венеція” готелю “Русь” в м. Києві.

27 найкращих шкільних команд зі всієї України братимуть участь у  фінальному етапі змагання, де вони мають поборотися не тільки за звання найбільшого знавця Європейського Союзу, але й незвичайний приз – “Європейські канікули” — подорожі до серця Європи – Брюсселю! Під час фінального етапу командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС, взяти участь в політичних дебатах та презентувати план дій щодо покращання співпраці між ЄС та Україною.

Змагання EUROPA NOSTRA розпочалося в березні 2009. Його мета – підвищити обізнаність української молоді про Європейський Союз, його культуру, цінності та традиції. Участь у змаганні є добровільною і була відкритою для всіх старшокласників України.  495 команд (1485 осіб) взяли участь у першому етапі змагання та виконали он-лайн тести на сайті www.europanostra.info. В результаті першого етапу визначено по одній команді, які перемогли в кожній області України й змагатимуться за головний приз – поїздку до Брюсселя.

Метою проекту “Змагання з підвищення обізнаності про відносини між Європейським Союзом та Україною” є підвищення рівня поінформованості молодих українців про відносини між Україною та Європейським Союзом, зокрема про програми фінансової та технічної допомоги, а також про можливості, що відкриваються для української молоді завдяки цим програмам.

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь в Донецький молодіжний дебатний центр до Валентини Дьомкіної або Андрія Донця  за тел. (062) 385 98 39; 345 77 91.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: