26 липня відбудеться прес-конференція Громадянської Асамблеї України

26 липня 2007 року о 13.30 в Українському незалежному інформаційному агентстві УНІАН  відбудеться прес-конференція представників Оргкомітету Громадянської Асамблеї України за результатами роботи форуму Громадянської Асамблеї України "Політична криза: позиції громадянського суспільства", який відбувся 24 липня 2007 року в Українському Домі.

26 липня 2007 року о 13.30 в Українському незалежному інформаційному агентстві УНІАН  відбудеться прес-конференція представників Оргкомітету Громадянської Асамблеї України за результатами роботи форуму Громадянської Асамблеї України “Політична криза: позиції громадянського суспільства”, який відбувся 24 липня 2007 року в Українському Домі. Форум ГАУ – безпрецедентна подія, яка надала можливість представникам громадських організацій з усієї України спочатку в регіонах, а потім і на загальнонаціональному рівні обговорити та виробити спільну позицію.  До участі в підготовці та проведенні ГАУ залучалися тільки ті громадські організації, які були утворені і працюють незалежно від політичних партій.

 В роботі ГАУ брали участь представники 383 провідних громадських і міжнародних організацій України та 53 провідних телеканалів, радіо-компаній, друкованих та Інтернет-ЗМІ.

 Метою Громадянської Асамблеї України (ГАУ) було обговорення позицій найактивніших організацій громадянського суспільства з усіх регіонів України щодо причин виникнення політико-правової кризи, вироблення рекомендацій політикам стосовно бажаного для суспільства виходу із кризи та формування вимог громадськості до поведінки політиків впродовж виборчої кампанії та після дострокових виборів.

 На заключне пленарне засідання були запрошені: Президент України, Прем’єр-міністр України, Голова Конституційного Суду в Україні, Голова Верховного Суду України, Голова Центральної Виборчої Комісії, лідери основних політичних сил – Блок “Наша Україна – Народна Самооборона”, Блок Юлії Тимошенко, Комуністична партія України, Партія регіонів, Соціалістична партія України. Відбувалась пряма трансляція Заключного пленарного засідання на 5 каналі. Оргкомітет ГАУ отримав відповідь про неможливість взяти участь у засіданні лише від Президента України та лідера Комуністичної партії України. Участь в роботі ГАУ зі сторони інших представників – лідерів держави, судової влади та політичних сил – було ПРОІГНОРОВАНО.

 Під час прес-конференції буде оприлюднено:

–         Резолюцію, яку ухвалили учасники ГАУ за результатами загального обговорення і регіональних конференцій з вимогами громадськості до органів влади, політичних сил та власними намірами дій, які мають вивести суспільство та країну з кризи;

–         подальші дії ГАУ як ВІДПОВІДЬ на безвідповідальну поведінку політикуму та ігнорування позицій громадськості.

  Громадянська Асамблея України проводиться за організаційної та фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 Інформаційні партнери: УНІАН, 5 канал, ICTV, Інтернет-видання “Телекритика”, РБК “Україна”, сайт “Майдан” та Портал “Громадський простір”.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: