25-29 грудня – правозахисний кінофестиваль “Docudays UA” на Одещині

25-29 грудня в Одесі й Котовську відбуватимуться покази фільмів із програми 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”

25-29 грудня в Одесі й Котовську відбуватимуться покази фільмів із програми 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”. Організатором показів на Одещині є Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”. Одним із партнерів фестивалю є програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основне гасло 10-го фестивалю – “Вибір – є”.

Основна частина показів відбудеться у приміщенні Українського дому в Одесі, окремі додаткові покази буде організовано в Одеському національному університеті імені Іллі Мечникова. Також передбачено вуличний показ окремих фільмів на “Євромайдані-Одеса”, біля пам’ятника Дюку. Для старшокласників і студентів у Котовську буде показано чотири фільми, а також організовано мінілекції “Як поводитися на масових мирних акціях і зі співробітниками правоохоронних органів”.

Вхід на всі заходи безкоштовний.

Основна програма фестивалю:

– Котовськ, Котовське медичне училище, просп. Котовського, 20
25-26 грудня – “Щаблі демократії” (1992, Україна), “Революціонер із примусу” (2012, Велика Британія), “Завтра було краще” (2012, Туніс), “Як ми зіграли революцію” (2011, Литва);

– Одеса, Український дім, вул. Катерининська, 77
26-28 грудня – “Доволі! До волі…” (2012, Білорусь, Польща), “Від шепоту до крику” (2012, США), “Як ми зіграли революцію” (2011, Литва).

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: