250 юних інтелектуалів змагалися у знаннях про ЄС та НАТО

9 листопада у Львові відбувався відкритий регіональний турнір інтелектуальних ігор із тематики європеєзнавства та обізнаності молоді з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Відкритий турнір був організований Інформаційно-правовим центром "Наше право" та Львівською обласною лігою інтелектуальної творчості за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

9 листопада у Львові відбувався відкритий регіональний турнір інтелектуальних ігор із тематики європеєзнавства та обізнаності молоді з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Відкритий турнір був організований Інформаційно-правовим центром “Наше право” та Львівською обласною лігою інтелектуальної творчості за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У турнірі взяли участь 37 команд (близько 250 учасників) юних інтелектуалів із Львівської, Волинської, Рівенської та Закарпатської областей, які змагалися у кращій обізнаності та ерудиції з питань історії створення європейського співтовариства, функціонування Європейського Союзу, НАТО та євроатлантичних структур.

Кубок турніру отримала Новояворівська команда “Занадто” (капітан команди — Вікторія Пісоцька), яка після трьох турів (по 12 запитань кожен) за рішенням журі, виявилась переможцем і кращим європеєзнавцем.

На думку організаторів турніру, учасники гри показали ґрунтовні і глибокі знання про ЄС та НАТО, винахідливість та ерудованість, зрештою, цілком природним було розуміння молодими людьми тематичних запитань змагань.

Даний захід мав на меті активізувати молоде покоління для кращого пізнання питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також популяризацію інтелектуальних тематичних ігор серед молоді.

 

Інформаційно-правовий Центр “НАШЕ ПРАВО”

тел./факс +38032 294-92-63

e-mail: info_pravo@ukr.net, nashepravo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: