23 травня – “Всеукраїнський день Pro bono”

Цього дня юридичні компанії надають кваліфіковану правову консультацію тим, хто її найбільше потребує

23 травня в містах України пройде “Всеукраїнський день Pro bono” (безоплатної правової допомоги). Партнерами проекту є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Українська Фундація Правової Допомоги, Українська Гельсінська спілка з прав людини та програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту “Всеукраїнський день Pro bono” є розвиток культури надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні.

Цього дня юридичні компанії надаватимуть кваліфіковану правову консультацію тим, хто її найбільше потребує, – малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва. Також цього дня в усіх регіонах України буде організовано “День відкритих дверей” юридичних клінік.

У Києві відбудеться зустріч, присвячена розвитку й формуванню культури Pro bono в Україні (за участю представників юридичних організацій і партнерів проекту).

На сайті http://pravovadopomoga.org/ буде розміщено перелік компаній, що підтримують ініціативу, завдяки чому люди, що потребують допомоги адвокатів, зможуть отримати зворотній зв`язок від організації-учасника.

У цьому році створено “Біржу Pro bono” (http://pro-bono.in.ua/), де в публічному доступі розміщуватимуть перелік актуальних справ, якими зможуть займатись адвокати, що бажають надавати безоплатну правову допомогу.

Контакти:
Українська Фундація Правової Допомоги
Юлія Зінкевич
(044) 280 67 40
yurfundacja@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: