22 травня Харків святкуватиме День Європи на площі Свободи

22 травня 2010 року в центрі Харкова відбудуться заходи до святкування Дня Європи, що проводяться за ініціативи Харківського Центру європейської інформації, Європейського Клубу та за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», Харківської обласної державної адміністрації та мерії міста.

Відкриватимуть свято представники Харківської обласної державної адміністрації, мерії міста, Консули європейських країн.

На площі буде розгорнуто наметове «Європейське містечко»,  де в кожному наметі презентуватимуться країни Європейського Союзу. За допомогою й у супроводі гіда можна буде «помандрувати» країнами Європи, дізнатися про правила пересування в Шенгенській зоні, отримати інформацію про економічне та культурне життя наших сусідів, познайомитися з традиціями та народними костюмами цих країн.

Усі охочі зможуть взяти участь у вікторині на кращого знавця історії Європейського Союзу «Чи знаєте ви Європу?» та отримати призи.

На присутніх чекає цікавий концерт, підготовлений учасниками європейських клубів міста, під час якого можна почути пісні англійською, французьською, німецькою, іналійською мовами та подивитися танці народів Європи, а також трюки на велосипедах.

На великому екрані, розташованому на готелі «Харків», будуть демонструватися інформаційні фільми про країни Європи та презентації діяльності європейських клубів Харківської області.

Заходи проводяться до 60-річчя проголошення Декларації Роберта Шумана – ідеї створення Європейського Союзу.

Господарями Європейського містечка будуть волонтери.

Додаткова інформація: Ольга Мірошник, тел.057-771-0792, 0630-225-1008, 050-162-6045, сайт www.kh.ukrcei.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: