1 грудня 2005 року — День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

1 грудня 2005 року світ відзначатиме День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.  В цей день Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД , спільно з Національною координаційною радою з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу на національному та місцевому рівні проводить акцію "Порозуміння – це реальні дії!" у 42 містах України

 

1 грудня 2005 року світ відзначатиме День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.  В цей день Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД , спільно з Національною координаційною радою з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу на національному та місцевому рівні проводить акцію “Порозуміння – це реальні дії!” у 42 містах України.

У рамках акції 1 грудня Всеукраїнська Мережа ЛЖВ в Києві спільно з партнерськими організаціями проведуть церемонію біля меморіалу “Червона стрічка” . Церемонія розпочнеться о 12.00, у четвер , 1 грудня за адресою: м. Київ, вул. Січневого повстання, 23. На церемонію запрошені виступити: Президент України Віктор Ющенко, посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Хербст, Координатор системи ООН в Україні Френсіс О’Доннел, міністр охорони здоров’я України Юрій Поляченко, Посол Доброї волі ООН з питань ВІЛ/СНІД Лілія Подкопаєва, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова та інші. Молебень за здравіє ВІЛ-позитивних людей служитиме керуючий справами УПЦ архієпископ Митрофан. На молебні співатиме хор студентів Київської духовної семінарії та академії.

Прес-конференція з нагоди 1 грудня відбудеться в середу 30 листопада 2005 року з у прес-центрі агентства “Інтерфакс-Україна”

Світлана Іванченко, координатор програми “Зменшення шкоди від уживання наркотиків”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: ivanchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: