16 бібліотек готуються стати локомотивом громад

21 травня, на запрошення Рівненського факультету Державної Академії підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів культури і мистецтва Фундація ім. князів – благодійників Острозьких надали групову консультацію 16 керівникам міських та районних бібліотек, які виявили бажання виступити ініціаторами підготовки проектів громадських активістів у рамках конкурсу мікрогрантів "Соціальні проблеми вирішуємо громадою", що дофінансовується з боку Фонду Стефана Батора, та Міжнародного фонду "Відродження".

21 травня, на запрошення Рівненського факультету Державної Академії підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів культури і мистецтва Фундація ім. князів – благодійників Острозьких надали групову консультацію 16 керівникам міських та районних бібліотек, які виявили бажання виступити ініціаторами підготовки проектів громадських активістів у рамках конкурсу мікрогрантів “Соціальні проблеми вирішуємо громадою”, що дофінансовується з боку Фонду Стефана Батора, та Міжнародного фонду “Відродження”.

Найбільш актуальними проблемами в райцентрах Рівненщини, з погляду бібліотекарів, є відсутність профілактики негативних явищ, та хвороб у молодіжному середовищі, низький рівень екологічної, та побутової культури, а також відсутність облаштованих у відповідності до санітарних норм, шкільних туалетів.

Не дивлячись на те, що умовами конкурсу мікрогрантів “Соціальні проблеми вирішуємо громадою” не передбачається підтримка інфраструктури бібліотек, бібліотекарі вважають себе обізнаними активістами, котрі зможуть мобілізувати громади для створення ігрових майданчиків для дітей, створення груп самодопомоги для осіб з особливими потребами, одинокими пенсіонерами.

По завершенню групової консультації, понад 30% учасників підтвердили свою готовність до активної роботи з створення ініціативних груп.

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: