15 травня вулицями Києва пройде Європейський Парад

15 травня 2010 року в Києві пройде Європейський Парад. Під час урочистої ходи, що стартуватиме біля Бессарабської площі о 14.30, відбудеться демонстрація прапорів усіх 27-ми держав-членів Європейського Союзу, а також театралізовані виступи та дійства, серед яких театр на ходулях, виступи барабанщиць із залученням спортивних елементів (ролерів, велосипедистів тощо).

Європейський Парад пройде в межах Днів Європи в Україні для того, щоб акцентувати увагу на євроінтеграційних пріоритетах України, стимулювати громадянську активність українців. Ця масштабна акція покликана поінформувати, перш за все, молодь, про процес становлення і розвитку ЄС і налагодження контактів Україна–ЄС. В межах заходу для дітей готується спеціальний конкурс – тематичний малюнок на асфальті.

Під час заходу з промовами виступлять:

  • посол ЄС в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра,
  • виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький,
  • посли держав-членів ЄС.

 

Урочистий парад проводить ВМГО «Європейська молодь України» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Проведення Європейського параду також підтримали Віце-прем’єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко, Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Координаційне бюро з євроінтеграції при Кабінеті Міністрів України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, місцеві органи виконавчої влади, Європейський Молодіжний Парламент – Україна, а також – посольства країн-членів ЄС.

Найближчим часом захід має відбутися також у Миколаєві (23 травня), Севастополі (29 травня) і Львові (13 червня).

Час проведення у Києві: 15 травня, 14:30 – 16:30 (старт біля Бессарабської площі, маршрут див. нижче).

Контакти організаторів: ВМГО «Європейська молодь України» м. Київ, Україна, вул. Хрещатик 4 , к. 19, тел. 044 361-54-53 Моб. 096-236-96-33, 050 946-44-00, e-mail: euro_youth@ukr.net

МАРШРУТ ЄВРОПАРАДУ


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: