1200 селян Івано-Франківщини отримали безкоштовну правову допомогу

За майже рік роботи п’ять Центрів правової інформації та консультацій у гірських населених пунктах Прикарпаття надали безкоштовну правову допомогу близько 1200 громадянам

За майже рік роботи п’ять Центрів правової інформації та консультацій у гірських селах Прикарпаття надали безкоштовну правову допомогу близько 1200 громадянам. Центри створила ГО “Станіславська правозахисна група” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” й органів місцевого самоврядування Долинського й Рожнятівського районів.

До складу Центрів входить Координаційний центр правової інформації в Івано-Франківську (вул. Гаркуші, 2, каб. 40) і 4 виїзні центри, які здійснюють індивідуальний прийом громадян у приміщеннях Раківської та Геринської сільських рад Долинського району, Ясенської та Петранківської сільських радах Рожнятівського району.

Громадянам надано юридичні консультації, правову допомогу в підготовці звернень до органів влади та місцевого самоврядування, допомогу у складанні процесуальної документації до судових і правоохоронних органів. Крім того, юристи надали приблизно 300 телефонних консультацій і видали інформаційний буклет щодо роботи центрів.

Основні правові проблеми, з яких зверталися громадяни, – це невиконання рішення суду органами Пенсійного фонду та соціального забезпечення, порушення трудових прав, стягнення аліментів, спадкові правовідносини, захист права власності, порядок оформлення пенсії, субсидії, соціальних допомог, доступ до правосуддя, встановлення факту, що має юридичне значення, з приводу апеляційного та касаційного оскарження рішення суду, оскарження рішень суб’єктів владних повноважень, зайняття підприємницькою діяльністю тощо.

Контакти:
ГО “Станіславська правозахисна група”
(0342) 731 331
spgrup@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: