11-та конференція «Київського діалогу»

12-13 жовтня 2015 року в Готелі Президент, вул. Госпітальна 12, м. Київ відбудеться 11-та конференція «Київського діалогу» на тему «Права людини в умовах воєнного конфлікту та реформ в секторі юстиції».

12-13 жовтня 2015 року в Готелі Президент, вул. Госпітальна 12, м. Київ відбудеться 11-та конференція «Київського діалогу» на тему «Права людини в умовах воєнного конфлікту та реформ в секторі юстиції».

Цьогорічна конференція охоплює такі теми як: права людини в Криму під час російської окупації, Правозахисні місії в Південно-Східній Україні, внутрішньо переміщені особи та біженці, права меншин та реформи у секторі юстиції.

Мета конференції – розробити рекомендації щодо покращення ситуації з правами людини в Україні та Криму

В конференції візьмуть участь Ребекка Хармс, депутат Європарламенту, голова фракції Зелених/Європейський Вільний Альянс, Брюсель, Григорій Немиря, Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Верховна Рада України, Київ, Рефат Чубаров, Меджліс кримськотатарського народу, Київ, Міхаель Лінк, директор, БДІПЛ/ОБСЄ, Варшава, Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України, Київ, Йоганнес Регенсбрехт, Керівник Відділу з питань України, МЗС ФРН, Берлін, Александр Хуг, Заступник Голови спеціальної моніторингової місії в Україні, Київ, Євгеній Захаров, директор , Харківська правозахисна група, Харків, Наталія Гуменюк, журналіст, HromadskeTV, Київ, Йосиф Зісельс, Голова Асоціації єврейських організацій та общин України, Київ

Конференція проходитиме у партнерстві та за підтримки Харківської Правозахисної Групи, Фонду ім. Конрада Аденауера, Міжнародного Фонду «Відродження», Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Фонду ім. Фрідріха Наумана, Фракції Зелених/Європейський Вільний Альянс в Європейському Парламенті та Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Попередня програма

В програмі можливі зміни, тому слідкуйте, будь-ласка, за інформацією на нашій веб-сторінці.

Реєстрація на конференцію до 8 жовтня 2015 p.

Контакти: Тетяна Лопащук, lopashchuk@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: