100 днів Київського міського голови Віталія Кличка: круглий стіл

30 вересня о 16:00 у Києві відбудеться круглий стіл “100 днів міського голови Віталія Кличка: втрачені можливості для виведення мільярдів із тіні”

30 вересня о 16:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл “100 днів міського голови Віталія Кличка: втрачені можливості для виведення мільярдів із тіні”. Захід проводить Фундація “Відкрите суспільство” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
· Чи потрібно чекати грудня, щоб отримати проект міського бюджету на 2015 рік і запобігти корупційним ризикам у бюджетному процесі?
· 50 млрд. грн. втрат бюджету через земельні махінації. Чи досить лише констатації проблеми та перших кроків щодо проведення земельних аукціонів без зміни стратегії в межах відповідної міської цільової програми?
· Чим може допомогти громадськість при оцінюванні обсягів надходжень від податку на доходи фізичних осіб, земельного податку, оподаткування нерухомості?
· Що зробити, щоб інвестори прийшли в Київ і комунальні підприємства почали працювати без корупційної складової?
· Як Віталієві Кличку подолати спадок “попередників”?
· Два генлани Києва. Що робити?
· Як вивести з тіні прибутки комунальних підприємств і чи справді необхідним є підвищення вартості проїзду в київському метро?

Про це дискутуватимуть експерти, чиновники Київської міськадміністрації та депутати Київради.

Під час круглого столу також буде презентовано результати моніторингу виконання громадської Дорожньої карти з реформування Києва (детальніше тут і тут). 

Для участі у круглому столі слід зареєструватися.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
050 382 46 61
osf55@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: