“100 ДНІВ” ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ. ЧИ Є ЗДОБУТКИ?

19 травня, об 11:00, в Українському Домі відбудеться презентація дослідження, в якому висвітлено діяльність українського Уряду за перші 100 днів його роботи

19 травня, об 11:00, в Українському Домі відбудеться презентація дослідження, в якому висвітлено діяльність українського Уряду за перші 100 днів його роботи. Оцінку дістануть практично всі аспекти політики нової влади. 

Проект здійснено консорціумов провідних неурядових аналітичних центрів України за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і фонду “Євразія”.

Учасники: Інститут економічних досліджень і політичних консультацій, Центр політико-правових реформ, Міжнародний центр перспективних досліджень, Український центр економічних і політичних досліджень ім. Ол. Разумкова та інші. Теми для обговорення охоплюють широкий спектр проблем, зокрема, внутрішню політику, законодавчу базу, соціальну та економічну політику, питання оборони та безпеки.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) — найбільша національна благо­дійна громадська організація в Україні. У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США. 2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу  громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі, проведенню справедливих та чесних виборів тощо.

Фонд Євразія — приватна фундація, основне фінансування якої здійснюється Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), а також іншими донорами — з 1993 року надала більше 7 400 грантів на суму більше $150 мільйонів доларів США для підтримки демократичних та економічних реформ у 12 країнах колишнього Радянського Союзу. З інформацією про діяльність Фонду та нові програми, а також про склад незалежної ради експертів можна ознайомитися на сайті:www.eurasia.kiev.ua

Контактні особи:

Юрій Піскалюк,
Координатор програм фонду “Євразія”

Артем Колесник,

PR-менеджер МФВ

Телефон: (044) 238 26 96

Телефон: (044) 461 97 09

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: