Завершення програми «Новий відлік» (Львів)

10 вересня, 12:00, Мала сесійна зала ЛМР, каб. 230 (Львів), ГО «Клуб Ділових Людей» та Міжнародний фонд «Відродження» запрошують на прес-конференцію з нагоди завершення першого етапу проекту для переселенців «Новий відлік».

10 вересня, 12:00, Мала сесійна зала ЛМР, каб. 230 (Львів), ГО «Клуб Ділових Людей» та Міжнародний фонд «Відродження» запрошують на прес-конференцію з нагоди завершення першого етапу проекту для переселенців «Новий відлік». Організатори розповідатимуть про поточні результати, а також представлять 15-тьох учасників, які отримають грант у розмірі до 100 000 гривень на розвиток власного бізнесу.

Учасники прес-конференції:

  • Микола Савуляк – голова ГО «Клуб Ділових Людей»
  • Руслан Бельтюков – директор Громадської Школи Бізнесу
  • Володимир Худо – директор Ресурсного Центру Бізнесу
  • Оксана Дащаківська – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»
  • Грантери проекту «Новий відлік»

Проект «Новий відлік» стартував 1 червня 2015 року і призначений для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької, Луганської областей та АР Крим, які мають намір розпочати або продовжити власну справу. Унікальність проекту в тому, що учасники отримають не лише можливість фінансової підтримки бізнесу, а й якісне бізнес-навчання, бізнес-супровід та фахову допомогу в реалізації власної бізнес-ідеї.

Контакти:  Ірина Таран, менеджер зі зв’язків з громадськістю проекту «Новий відлік», (097) 28-88-789

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: