Випуск першого номеру аналітичного Вісника “Ukraine Analytical Digest”

1 липня 2015р. Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі випустив перший номер аналітичного вісника “Ukraine Analytical Digest”.

1 липня 2015р. Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі випустив перший номер аналітичного вісника “Ukraine Analytical Digest”. Цей продукт представляє унікальну добірку найбільш важливих публікацій, доповідей та статей щодо України та суміжних тем від провідних аналітичних центрів України, країн-членів ЄС та інших країн. Завдяки Віснику читачі вперше мають можливість одночасно побачити Україну очима українських та світових експертів.

Вісник буде регулярно розсилатися всім тим, хто займається Україною в Брюсселі, країнах-членах ЄС та інших країнах (разом понад 1000 контактів).

Офіс щодня проводить моніторинг роботи визнаних аналітичних центрів та науково-дослідних інститутів України, Європи та світу для того, щоб надати своїм читачам найсвіжішу та професійну аналітику щодо України.

З Віснику читачі можуть також дізнатися більше про діяльність Офісу: заходи в Брюсселі і в державах-членах ЄС, поточні і майбутні проекти, публікації та інші види діяльності.

Діяльність Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Яна Бровдій, співробітник Офісу з питань комунікації, jana.brovdij@ukraine-office.eu, +32 491 111

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: