Річний звіт Міжнародного фонду “Відродження” за 2022 рік

Сашко Кульчицький

Повномасштабне вторгнення росії до України змінило усі плани Міжнародного фонду “Відродження” на 2022 рік. Попри це, саме 2022 став найбільш продуктивним в історії Фонду – і за кількістю грантів, і за обсягом допомоги.

Ми стали свідками та учасниками подій, що змінили світову історію. Деякі були трагічними, деякі дали нові поштовхи для розвитку. Ми знаходили сили та натхнення у нашій вірі в те, що Відкриті Суспільства зрештою завжди перемагають у боротьбі із Закритими. А отже – Україна неодмінно переможе.

В перші тижні повномасштабної війни нашою основною базою тимчасово став західний офіс Фонду у Львові. У цей час у наших київських приміщеннях розташовувалися медики-волонтери. Однак уже у середині квітня ми відновили повноцінну роботу головного київського офісу. В той же час операційна робота Фонду не припинялася взагалі – протягом першого тижня великої війни ми повністю перебудували програмну роботу заради перемоги українського народу.

Ми ставили перед собою три головних цілі, направлені на минуле, теперішнє і майбутнє: допомогти постраждалим від війни; зберегти в Україні демократію та громадянське суспільство; подбати про майбутнє України, яке чекатиме нас після української перемоги. Завдяки спільній роботі Міжнародного фонду “Відродження”, усієї мережі Фундацій Відкритого Суспільства та наших партнерів ми значно просунулись за кожним з цих напрямків.

Фонд зазнав змін та трансформацій і вийшов з трагічного 2022 року сильнішим, стійкішим, іще більш спраглим до того, щоб зробити Україну кращою.

Усі наші досягнення та результати роботи ми зібрали у нашому річному звіті, з яким можна ознайомитись тут, на нашому сайті. Звіт доступний українською мовою, пізніше ми оприлюднимо і англомовну версію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: