Презентація результатів програми «Новий відлік»: Харків

24 вересня в рамках програми «Новий відлік» відбулась прес-конференція «Результати реалізації проекту «Станція Успіху».

24 вересня в рамках програми «Новий відлік» відбулась прес-конференція «Результати реалізації проекту «Станція Успіху».

Під час заходу учасники прес-конференції Олександр Чумак, керівник проекту в Харкові, Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», Катерина Стрельченко, куратор від БО «Станція Харків» та Попова Марина, одна з переможців конкурсу проектів, зазначили, що реалізація проекту пройшла успішно, отриманий досвід буде братись до уваги при реалізації схожих проектів громадськими організаціями та міжнародними фондами. Організатори підкреслили, що усі процедури проходили відкрито, і так само відкрито будуть перераховані кошти всіх стартапів. Переможцям буде надано підтримку менторів, навіть у інших областях (Сумській та Полтавській).

Учасники проекту показали, що ВПО налаштовані не лише отримувати допомогу від держави та міжнародних організацій, а й самі приймають участь у громадському житті, та працевлаштовують інших переселенців. Однією з найбільших особливостей проекту стала плідна та ефективна співпраця громадських організацій з державною установою (Харківський обласна служба зайнятості).

Також слід відмітити досить активну участь місцевого бізнесу, завдяки якому вдалось підтримати 33 проекти, замість запланованих 25. Усе фінансування від інвесторів (більше 300 тисяч гривень) є благодійним, лише буде проведено моніторинг цільового використання наданих коштів та обладнання.

Усі сторони висловили зацікавленість у подовженні та розвитку проекту. У найближчий час планується розширення цільової групи за рахунок мобілізованих учасників АТО (наразі з 588 мобілізованих 209 вже стоять на обліку у службі зайнятості).

Марина Попова розповіла, що проект «Новий відлік» допоміг їй здійснити мрію – відкрити власний бізнес, який зробить жінок красивішими та щасливішими. Переможниця проекту подякувала організаторам за отримані навички та запросила усіх на відкриття власної перукарні «Бджілка», яке відбудеться 26 вересня за адресою: площа Повстання 7/8, торгівельний центр «Протон».
Фото Ігоря Лептуги

Програма «Новий відлік» реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» спільно з БО «БФ «Станція «Харків»» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета програми – сприяння працевлаштуванню ВПО, створення можливостей для започаткування і розвитку ними власного бізнесу. Учасники проекту: внутрішньо переміщенні особи з Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, які мають намір розпочати, або продовжити власну справу.

Контакти: Олена Розсказова, Керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження», rozskazova@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: