Премія «Відкрите суспільство»-2015

Міжнародний фонд «Відродження» отримав поважну європейську премію «Відкрите суспільство»-2015, яку щорічно присуджує впливовий Центральноєвропейський університет.

Міжнародний фонд «Відродження» отримав поважну європейську премію «Відкрите суспільство»-2015, яку щорічно присуджує впливовий Центральноєвропейський університет.

Премія «Відкрите суспільство» (The CEU Open Society Prize) надається видатним особистостям, за їхні досягнення і внесок у розвиток відкритого суспільства.

До числа переможців Премії в різні часи входили сер Карл Поппер (1994), Вацлав Гавел (1999), Рікардо Лагос (2006) Карла дель Понте (2007), Кофі Аннан (2008), Марті Ахтісаарі, (2009), Луїза Арбор (2010), Річард Холбрук і Хав’єр Солана (2011), Ар’є Нієр (2012), сер Фазл Абед (2013) і Крісталіна Георгієва (2014).

Цього року переможцем було обрану не окрему особу, а цілу організацію. У заяві Центральноєвропейського університету зазначено, що Премія «Відкрите суспільство» надається Міжнародному фонду «Відродження» в знак визнання видатного внеску, який ця установа зробила для розвитку відкритого, плюралістичного суспільства в Україні, заснованого на демократичних цінностях.

Церемонія нагородження відбудеться в червні 2015 у Будапешті.

Центральноєвропейський університет, заснований в 1991 році, і являє собою нову модель  міжнародної освіти в Європі. ЦЄУ є провідним майданчиком Центральної Європи з обговорення  економічних, соціальних і політичних питань сьогодення і є джерелом підтримки для розвитку відкритих і демократичних суспільств. Сьогодні CEU є глобальною установою післядипломної освіти в галузі соціальних та гуманітарних наук, юриспруденції, менеджменту, екологічних досліджень, державного управління. Університет об’єдную студентів та викладачів з понад 100 країн світу. Університет фокусується на ключових питаннях, які впливають на Європу і світ в 21 столітті, починаючи від зміни клімату до демократичного управління, від міжнародної безпеки та прав людини до глибшого розуміння історії та філософії.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: