Онлайн курс: Сучасне керівницво проектами – мистецтво порушення правил.

В межах ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» з розвитку аналітичних центрів у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні стартує онлайн курс: Сучасне керівницво проектами - мистецтво порушення правил.

В межах ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» з розвитку аналітичних центрів у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні стартує онлайн курс: Сучасне керівницво проектами – мистецтво порушення правил. 

Авторська програма Сергія Гвоздьова присвячена ефективному управлінню проектами.

Цей курс покликаний зруйнувати стереотипний підхід до планування й проектування. Гнучка постановка задачі проекту на етапі ідеї – це доцільний та виправданий крок. «Залізний трикутник» планування – зміст і якість, час і вартість – в сучасних умовах інколи може завдати проектові шкоди. Поєднання процесів планування і реагування на варіації у подіях практично у момент їх появи – запорука успіху в роботі сучасного фахівця.

Експертні думки вітчизняних та іноземних практиків-управлінців дозволять порівняти два ключових підходи сучасності – ССРМ (метод критичного ланцюга) і SCRUM, та детально визначити випадки, в яких кожен з них доцільніше використовувати.

У цій програмі ми не будемо докладно розбирати процес планування проекту, а пройдемо шляхом відповідей на ключові питання планування, розглянувши типові помилки.

Програма курсу дозволить слухачам зрозуміти витоки проблем проектного менеджменту, серед яких пасивність у роботі, відсутність мотивації, конфлікти в команді, травматизм, втрата якості, змарновані ресурси, перевитрата коштів, зростання термінів виконання, гасіння «пожеж». Насправді, це наслідки глибинних явищ:

  • відсутність розуміння сенсу виконання проекту;
  • невизначений контекст реалізації проекту;
  • завантаження керівника проекту найскладнішими роботами у проекті;
  • паніка через виникнення незапланованих подій;
  • незрозуміла пріоритезація проектів;
  • встановлення тривалості виконання робіт на базі набутого досвіду;
  • приховування негативних явищ співробітниками через страх;
  • радикальне перевантаження працівників роботами з різних проектів на додаток до щоденних операційних завдань.

Наша мета – навчитися долати ці проблеми.

Більше про курс та реєстація за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: