Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс над підтримку ветеранських ініціатив

Від початку повномасштабного вторгнення, ветеранські простори та ініціативи працюють на повну потужність, аби підтримувати ветеранів і ветеранок, що в лютому 2022 року знову стали на захист країни. На рівні громад ветеранські організації стали центрами тяжіння: вони надають підтримку людям, які постраждали від війни, ветеранам і ветеранкам, які повертаються додому. Просувають системні рішення з реабілітації та реінтеграції, опікуються питаннями вшанування пам’яті та підтримки родин.

Після двох років повномасштабних бойових дій, ветеранським організаціям важливо продовжувати бути у строю, зберігати темпи роботи та мотивацію, активно готуватись до нових викликів і збільшення кількості ветеранів і ветеранок, розвивати власний професіоналізм та спроможність. 

Аби підтримати та посилити їхню роботу Міжнародний фонд “Відродження” оголошує третю хвилю грантового конкурсу “Тримаймо стрій”, у рамках спільної з ЄС ініціативи “Європейське Відродження України”.

Мета конкурсу – допомогти ветеранським організаціям посилити та зберегти свою інституційну сталість, організаційну стійкість та розвинути експертизу і професіоналізм; покращити ефективність підтримки ветеранів та ветеранок; сприяти розбудові соціальної згуртованості, реінтеграції  та самоорганізації.

 • Розмір гранту може складати від 600 000 грн. до 1 200 000 грн.
 • Термін реалізації проєктів – не більше 6 місяців.
 • Кінцевий термін реалізації проектів – 31 жовтня 2024 року. 

Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 11 березня 2024, 18.00 

До участі у конкурсі запрошуються благодійні організації та громадські неприбуткові об’єднання, які: 

 • можуть підтвердити досвід роботи до 2023 року у сфері підтримки військовослужбовців, ветеранів і ветеранок, родин військовополонених, загиблих та зниклих без вісті;
 • можуть підтвердити досвід отримання та використання благодійних внесків через рахунки організації, з публічною фінансовою та змістовною звітністю;
 • мають досвід підтримки, співпраці чи взаємодії з органами місцевого самоуправління, та/або державними інституціями, та/або військово-цивільними адміністраціями (меморандуми, листи підтримки, приклади спільної діяльності).

Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати змістовну діяльність організації за одним або кількома з тематичних пріоритетів цього конкурсу:

 • Реабілітація, фізична і ментальна, військовослужбовців, ветеранів і ветеранок, ефективна організація реабілітаційних процесів в громадах; 
 • Правові, соціальні, психологічні, інформаційні сервіси для військовослужбовців, ветеранів, ветеранок та членів їх родин; 
 • Сприяння реінтеграції та підготовка громад до повернення ветеранів та ветеранок; 
 • Турбота про родини військовослужбовців, «тих, хто чекає», військовополонених, загиблих та зниклих без вісті;
 • Формування професійних та ефективних ветеранських осередків в громадах, націлених на якісні сервіси та просування дієвих рішень для ветеранської спільноти. 

Ознайомитись з вимогами та умовами конкурсу, а також завантажити аплікаційну документи можна перейшовши на сторінку конкурсного оголошення:

Конкурс проводиться в рамках спільної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: