Мільйон доларів на українських дітей: Александер Сорос анонсував підтримку для реабілітації та соціалізації дітей

Фундації Відкритого Суспільства, частиною якої є Міжнародний фонд “Відродження” долучається до проєктів Фундації Олени Зеленської для підтримки дітей, які виховуються у великих прийомних родинах у прифронтових, деокупованих та постраждалих регіонах України. 1 млн дол США буде спрямований на забезпечення умов для розвитку українських дітей, їхнього відпочинку подалі від бойових дій, створення можливостей для соціалізації та поліпшення ментального стану.

Цьому була присвячена зустріч Голови Фундацій Відкритого Суспільства Александера Сороса, виконавчого директора Міжнародного Фонду «Відродження» Олександра Сушка та першої леді України Олени Зеленської та директорки її Фундації Ніни Горбачової.

За підсумками зустрічі був підписаний меморандум між Фундацією Олени Зеленської та Міжнародним Фондом «Відродження» про співпрацю.

«У центрі кожного проєкту моєї Фундації — людина, а насамперед — діти. Ми із командою намагаємося зробити все, щоб діти в Україні навчалися, розвивали свої таланти, соціалізувалися та мали дитинство попри війну. Вдячна Open Society Foundations за намір співпраці та партнерства», — зазначила під час зустрічі Олена Зеленська, перша леді України та засновниця Фундації.

«Вдячна, що тепер маємо нового партнера — Open Society Foundations. Завдяки вашому внеску ми зможемо масштабувати наші проєкти, насамперед ті, які спрямовані на розвиток, соціалізацію, відпочинок та поліпшення ментального стану дітей, які виховуються у великих прийомних родинах», — наголосила Ніна Горбачова, директорка Фундації Олени Зеленської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: