Катерина Левченко серед топ-100 найвпливовіших з гендерної рівності

Членкиня Правління Міжнародного фонду «Відродження» 2010-2012 років, а нині Урядова уповноважена з питань гендерної політики.

Членкиня Правління Міжнародного фонду «Відродження» 2010-2012 років, а нині Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко визнана однією з найбільш впливових осіб у глобальній політиці в сфері гендерної рівності. 

Нещодавно її ім’я було названо серед Топ-100 найвпливовіших у рейтингу європейської організації Apolitical, яка слугує платформою для зв’язку державних службовців з усього світу, де вони можуть навчатись один в одного та вирішувати проблеми на основі колективного досвіду колег, які зіткнулися з подібними проблемами в своїх країнах.

Катерина також є президенткою Міжнародного жіночого правозахисного центру “ЛаСтрада-Україна” з 1998 року та координує Всеукраїнську мережу проти комерційної сексуальної експлуатації дітей.

Радіємо за Катерину Левченко та вітаємо зі світовим визнанням її внеску у розвиток руху за гендерну рівність в Україні та світі!  

Повний список Топ-100 з гендерної рівності.

Фото: Міжнародний жіночий правозахисний центр “ЛаСтрада-Україна”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: