Конкурс «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів»

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів».

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA) оголошують Конкурс «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів» в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Конкурс спрямований на розвиток інституційної спроможності регіональних аналітичних центрів та організацій, які працюють у сфері аналітики. В межах конкурсу організаціям будуть надані міні гранти на розробку комплексної середньо термінової стратегії діяльності організації, впорядкування системи управління, перегляд статуту та внесення необхідних змін до нього, напрацювання внутрішніх правил та процедур, проведення аудиту, приведення у відповідність до міжнародних стандартів фінансову системи організації тощо.

Для переможців програми планується проведення тренінгової програми з наступних тематичних напрямків: органи управління організацією, організаційний розвиток, фінансовий та операційний менеджмент, базовий курс з аналізу політики. Окрім того, для переможців конкурсу будуть проведенні короткотермінові навчальні візити до провідних українських аналітичних центрів.

Загальний бюджет конкурсу – 64 000 дол. США

Розмір гранту – 8 000 дол. США

Останній термін подання проектів на конкурс – 21 вересня 2015 року.

Оголошення результатів 1-го етапу конкурсу – до 25 вересня 2015 року.

Оголошення результатів 2-го етапу конкурсу – після 27 жовтня 2015 року.

Додаткова інформація

Контакти: Софія Голота, координатор Ініціативи, golota@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: