«Що б не сталося, ми продовжимо підтримувати Україну». Голова правління Фундацій Відкритого Суспільства Александер Сорос відвідав Україну

Голова правління Фундацій Відкритого Суспільства Александер Сорос відвідав Україну, щоб зустрітися з представниками українського громадянського суспільства, керівництвом держави та Уряду, депутатами. Ключове повідомлення, з яким Александер приїхав в Київ – це те, що вектор підтримки України залишається одним з ключових для Фундацій Відкритого Суспільства.

Під час зустрічі з командою Міжнародного фонду «Відродження», що входить в мережу Фундацій Відкритого Суспільства, Александер заявив: «Україна – це місце, де мій батько, Джордж Сорос, провів багато часу і куди спрямовував багато своїх зусиль з розбудови Відкритого Суспільства. Я приїхав, щоб висловити свою солідарність. Наша підтримка України залишається непохитною. Немає різниці, що відбуватиметься на полі бою. Немає різниці, що відбуватиметься у США. Ми продовжимо підтримувати Україну та Міжнародний фонд «Відродження», який тут працює».

Під час дводенного візиту Александер Сорос зустрівся також з представниками організацій громадянського суспільства, щоб почути їх бачення щодо становища України і обговорити способи, якими Фундації Відкритого Суспільства та Міжнародний фонд «Відродження» може допомагати Україні зберегти свободу та демократію. Окремі зустрічі стосувалися таких тем, як європейська інтеграція України та міжнародна адвокація, допомога ветеранам російсько-української війни, економічне та соціальне відновлення України.

Про результати зустрічей з представниками Офісу Президента, Прем’єр-Міністром та депутатами Верховної Ради буде повідомлено пізніше. 

Нагадаємо, у грудні 2022 року Джордж Сорос передав свої функції Голови Правління Фундацій Відкритого Суспільства своєму сину Александру Соросу. Александер протягом багатьох років працював над благодійними проєктами Мережі і глибоко знайомий з принципами її діяльності.

Александер Сорос закінчив Нью-Йоркський університет у 2009 році зі ступенем бакалавра історії, а у 2018 році здобув ступінь PhD в Університеті Каліфорнії, Берклі. Він є почесним співробітником Institute for Advanced Study в Центральноєвропейському університеті у Будапешті та гостьовим науковим співробітником Інституту гуманітарних наук у Відні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: