Ромську молодь готують до активного включення у процеси громадянського суспільства

Близько 30-ти молодих людей стали учасниками робочої зустрічі «Молодіжний рух у ромському громадянському суспільстві», що відбулася у Києві 12-13 березня. Протягом двох днів вони генерували ідеї, обмінювалися думками і набували нових знань, щоб застосувати їх на практиці.

Близько 30-ти молодих людей стали учасниками робочої зустрічі  «Молодіжний рух у ромському громадянському суспільстві», що відбулася у Києві  12-13 березня. Протягом двох днів вони генерували ідеї, обмінювалися думками і набували нових знань, щоб застосувати їх на практиці.

Серед запрошених – студенти, стипендіати  Ромського освітнього фонду, майбутні юристи, правознавці, медики, журналісти, а також діючі молоді громадські активісти, правники, які вже мають досвід роботи в ромських громадах.

Активізувати молодіжний рух,  створити формальну організацію або неформальне об’єднання, яке працюватиме на становлення ромського молодіжного руху в Україні – саме на таку довгострокову перспективу спрямовують зусилля організатори.

«Ця робоча зустріч – одна із серії заходів, що плануються цьогоріч  Ромською програмною ініціативою  Міжнародного фонду «Відродження» для розвитку професійного та активістського потенціалу ромської молоді, сприяння їх активному включенню в процеси, які сьогодні відбуваються в громадянському суспільстві», – зазначив менеджер Ромскьої програмної ініціативи Фонду Сергій Пономарьов.