Електронна публікація “Відкрита освіта: колективний розвиток освіти через відкриті технології, відкритий контент і відкрите знання”

За фінансової та експертної підтримки Міжнародного фонду "Відродження" створено електронну публікацію відкритого доступу про розвиток і майбутні можливості відкритої освіти www.vidkrytaosvita.org.ua та видано книжку на її основі.

Це видання, за редакцією Тору Іійосі та М.С. Віджая Кумара (переклад з англійської А. Іщенка та О.Насика), — одне з перших, що має на меті підбити попередні підсумки розвитку відкритої освіти і одночасно розглянути майбутні можливості.

Автори – викладачі, керівники навчальних закладів і проектів, науковці – розглядають цінність і наслідки ініціатив відкритої освіти, механізми і засоби постійного поліпшення якості викладання та навчання через ефективний розвиток і обмін освітніми інноваціями й педагогічним досвідом.

Чимало з них обстоюють думку щодо необхідності не тільки розвитку технічних потужностей та інструментів, а й змін у підходах до самого освітнього процесу – виходу за межі традиційних інституцій і ієрархій, пошуку форм ефективного використання в системі освіти можливостей, які відкривають нові технології. У цьому автори вбачають шлях до досягнення головної загальної мети – поліпшення якості і зростання доступності освіти.

Видання може стати цінним джерелом досвіду, знань і нових ідей для викладачів, адміністраторів вузів, науковців, розробників держаної політики, акторів громадянського суспільства, що опікуються розвитком освіти в Україні.

Видавництво: Наука, Київ 2009.

nauka.publishers@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: