укр eng

Демократична практика

Мета програми

створення дієвих інструментів боротьби з корупцією та підвищення підзвітності державної влади перед громадянами

Мета програми

Громадський порядок денний для нової країни

Фонд підтримує роботу незалежних експертів та аналітичних центрів, спрямовану на розробку першочергових реформ для нової української влади

Підтримка аналітичних центрів

Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України Міжнародний фонд "Відродження" впроваджує спільно з Фондом аналітичних центрів (OSF Think Tank Fund) за підтримки Посольство Швеції в Україні. Її мета - підвищення ролі аналітичних центрів, прозорості їхньої роботи та рівня довіри до них у процесі прийняття державних рішень через зміцнення їхнього інституційного потенціалу та спроможності продукувати якісні дослідження та рекомендації.

Детальніше про Ініціативу

 

Протидія корупції

Програмна ініціатива підтримує розробку змін до законодавства про конфлікт інтересів у публічній сфері, адвокацію їх ухвалення та громадський контроль за їх упровадженням. Ми прагнемо зробити максимально відкритими будь-які державні надходження й витрати, а також доходи та статки державних службовців. Щоб боротьба з конфліктом інтересів була більш дієвою, а доходи можновладців і витрати бюджету – більш контрольованими, ми підтримуємо прагнення громадськості мати вільний доступ до всіх державних реєстрів.

Журналістські розслідування

Програмна ініціатива надає підтримку агенціям журналістських розслідувань, оскільки вони є найбільш ефективним інструментом громадянського суспільства в боротьбі з корупцією та отриманні відкритого доступу до суспільно важливої інформації.

Публікації

Гендерний аналіз аналітичних центрів України

Завдяки дослідженню ви можете дізнатися чи досліджують українські аналітичні центри питання гендеру недискримінації; чи є гендерна рівність серед працівників...

Дослідження стану соціального капіталу у громадах України

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ за підсумками дослідження стану соціального капіталу у громадах України та умов для його формування і розвитку.

Контакти

Олексій Орловський

Директор Програми "Демократична практика"

orlovsky@irf.ua

(044) 461 95 00

Тетяна Кухаренко

Менеджерка Програми "Демократична практика"

kukharenko@irf.ua

(044) 461 95 00

Софія Голота

Менеджерка Програми "Демократична практика"

golota@irf.ua

(044) 461 95 00

Лілія Баран

Менеджерка Програми "Демократична практика"

baran@irf.ua

(044) 461 95 00

Олена Луцишина

Координаторка Програми "Демократична практика"

lutsishina@irf.ua

(044) 461 95 00