укр eng

Конкурси проектів

як подати заявку

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

детальніше

11 грудня 2018

Роль прокурора САП на досудовій стадії кримінального процесу. Резюме звіту та інфографіка

Pезюме з ключовими висновками та інфографіками для дослідження «Роль процесуального керівника — прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на досудовій стадії кримінального процесу».

11 грудня 2018

Роль прокурора САП на досудовій стадії кримінального процесу

Протягом 2017-2018 років команди Експертного центру з прав людини та програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» працювали над дослідженням, щоб, зокрема, виявити моменти в роботі САП, які потребують вдосконалення, а які можуть буду поширені як успішні практики для інших правоохоронних структур.

05 грудня 2018

Практичний посібник «Вихід українського МСБ на ринки ЄС»

Для спрощення виходу на ринки ЄС експерти аналітичного центру EasyBusiness розробили посібник, у якому детально роз’яснили регуляторні процедури і навели перелік можливостей для малого та середнього бізнесу — МСБ.