Конкурси
Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою.
Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою.
Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти у певній галузі, та Правління фонду. Після ретельного аналізу проектів і обговорення вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів. Рішення Програмних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає. Підстав надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляють.
Фонд не надає підтримки на: проекти, що не відповідають його пріоритетам; проекти, що мають комерційний характер; проекти з гуманітарної допомоги; проекти, подані від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад.
Міжнародний фонд “Відродження” прагне уникати ситуацій в організаціях – виконавцях проектів, які стають причиною конфлікту інтересів. Керівник(и) організації – виконавця проекту зобов’язаний(і) повідомити фонд про наявність взаємин із працівниками та постачальниками товарів або послуг, що можуть принести особисту, інституційну, політичну або фінансову користь йому (їм), його (їхнім) родичам, близьким друзям і діловим партнерам.
Фонд реалізує політику відкритості організацій – виконавців проекту, шляхом впровадження практики надання посилання на річний змістовний/фінансовий звіт розміщений у вільному доступі в мережі Інтернет. Оприлюднений річний звіт є свідченням відкритості та прозорості організації, її своєрідним знаком якості та надійності. Річний звіт інформує партнерів, клієнтів, органи влади, донорські структури про діяльність організації, основні успіхи та досягнення.
Міжнародний фонд "Відродження" запроваджує нові вимоги щодо працевлаштування керівників організацій, керівників проектів та головних бухгалтерів / бухгалтерів проектів. Ці вимоги будуть розповсюджуватись на проекти, що дорівнюють або перевищують 500 000 грн та остаточне рішення про підтримку яких буде ухвалюватись Фондом після 1 вересня 2018 року. Організація, яка є виконавцем проекту, що відповідає зазначеним вище критеріям, зобов’язана укласти трудовий договір із керівником організації, керівником проекту та головним бухгалтером / бухгалтером проекту не менше ніж на строк виконання проекту відповідно до законодавства України. Будь-який дохід або винагорода за рахунок коштів проекту Міжнародного фонду "Відродження" виплачується зазначеним вище особам виключно в рамках трудового договору.
Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти певної галузі, та Правління МФВ. Вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.
|