укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 01.12.2017

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З АУДИТУ

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту впровадження Ініціативи за період 03.10.2017 -31.12.2017р. та проведення фінансового аудиту 5 грантоотримувачів Ініціативи за 2017 рік.

Завершення конкурсу: 20.11.2017

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення заходів

Мета тендеру: супровід та логістичне забезпечення Форуму експертів громадянського суспільства Україна – Молдова – Грузія (13-14 листопада 2017 року) та П’ятого засідання Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (15 листопада).

Завершення конкурсу: 17.10.2017

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів»

Мета тендеру – відбір постачальника із забезпечення логістичного супроводу іноземних і регіональних учасників конференції для аналітичних центрів в України; забезпечення технічного супроводу конференції.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

КОНКУРС «ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ПРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ» в межах ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Конкурс «Інституційна підтримка аналітичних центрів» спрямований на підтримку розвитку організаційної спроможності, підвищення якості аналітичних матеріалів та/або посилення ефективності зовнішньої комунікації аналітичних центрів, налагодження співпраці між неурядовими аналітичними центрами та дослідницькими організаціями, які діють при вищих навчальних закладах.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

КОНКУРС «ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» в межах ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

«Ініціативу з розвитку аналітичних центрів» (далі – Ініціатива) виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Завершення конкурсу: 13.09.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект). У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яка відбуватиметься 3-4 жовтня 2017 року у м.Києві (готель «Русь», вул. Госпітальна, 4).

Завершення конкурсу: 05.09.2017

Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Мета конкурсу: підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню  та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Завершення конкурсу: 01.09.2017

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Мережею правового розвитку оголошує відкритий конкурс «Посилення правових можливостей громад»

Підтримати інституційний розвиток та змістовну діяльність організацій, які працюють над посиленням правових можливостей місцевих територіальних громад через надання безоплатної правової допомоги.

Завершення конкурсу: 21.07.2017

Конкурс «Відстоювання права на доступ до лікування силами пацієнтів та активістів»

Мета конкурсу - провести громадський контроль закупівель та розподілу життєво-необхідних лікарських засобів для пацієнтів, хворих на онкологічні захворювання, цукровий діабет, рідкісні захворювання та ін. на національному та місцевому рівні силами об’єднань пацієнтів, активістів, лікарів та юристів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13