укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 07.07.2017

Тендер на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ)

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ).

Завершення конкурсу: 29.06.2017

Тендер на видання річного звіту за 2016 рік

До участі в тендері запрошуються організації, що надають поліграфічні послуги.

Завершення конкурсу: 05.07.2017

КОНКУРС «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНИХ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ІНІЦІАТИВ»

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні, створення та розповсюдження методик та практик задля підвищення спроможності представників громадськості у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому / регіональному рівні.

Завершення конкурсу: 17.07.2017

Київський Діалог - Kонкурс міні-грантів

ГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту “Київський Діалог” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області до участі в конкурсі міні-грантів.

Завершення конкурсу: 30.06.2017

Конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

Конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Знімай рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні».

Завершення конкурсу: 14.06.2017

Тендер на проведення соціологічного дослідження

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» спільно з Міністерством Юстиції України оголошує тендер на проведення польового етапу кількісного репрезентативного соціологічного опитування правових потреб населення.

Завершення конкурсу: 15.05.2017

Додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 26.04.2017

Тендер на відбір незалежного аудитора

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ ПОСЛУГ З АУДИТУ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ В 2017 РОЦІ».

Завершення конкурсу: 18.04.2017

Тендер на організацію поїздки експертів у Брюссель

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

Завершення конкурсу: 07.04.2017

Конкурс «Якісна інклюзивна освіта для ромських громад» у Закарпатській області

Мета конкурсу: cприяти покращенню доступу дітей, підлітків і дорослих з ромських громад Закарпаття до якісної інклюзивної дошкільної та загальної середньої освіти.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13