укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 10.04.2018

КОНКУРС “ЗАПОБІГАННЯ ТА РОЗВ’ЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ У ГРОМАДАХ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ МЕДІАЦІЇ ТА РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ”

Мета конкурсу – запобігання та сприяння розв’язанню конфліктів на рівні обраних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії (органи самоорганізації населення, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) та медіацію конфліктів.

Завершення конкурсу: 02.04.2018

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ 2 ВАКАНСІЙ В ПРОЕКТІ «ГРОМАДСЬКА СИНЕРГІЯ»

Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на заповнення вакансій у проекті «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Тендер на розробку брендбуку та макету річного звіту

Метою тендеру є відбір професійного дизайнера для довготривалої співпраці. До участі в тендері допускаються юридичні особи або ФОП, які відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів здійснюють відповідні види діяльноті.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 30 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Конкурс заявок організацій громадянського суспільства на підтримку ініціатив з громадянської освіти заради реформ в Україні

Цей конкурс заявок є спільним зусиллям програми сприяння громадській активності «Долучайся!» та Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який покликаний сприяти громадській участі у розробці, впровадженні, моніторингу та поясненні реформ на всіх рівнях.

Завершення конкурсу: 28.02.2018

Тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт та введення в експлуатацію щодо об’єкту за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 13 у Шевченківському районі м. Києва.

Завершення конкурсу: 16.02.2018

Тендер на забезпечення навчального компоненту для аналітичних центрів України та стажування їх представників у європейських аналітичних центрах у 2018 році

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива). Навчальна програма Ініціативи передбачає проведення протягом 2018 року тренінгової програми для аналітичних центрів України, що складатиметься із серії заходів різного формату, та двотижневе стажування представників організацій - учасниць Ініціативи в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізація членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ

Завершення конкурсу: 26.02.2018

Конкурс з відбору консультанта для проведення дослідження щодо сегрегації в освіті

Конкурс на залучення до співпраці консультанта для проведення дослідження та підготовки аналітичного документу з проблематики сегрегації в освіті дітей з ромських громад.

Завершення конкурсу: 22.01.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі з вибору експертів до Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»

Нічого для нас без нас – один з головних підходів, якими керуються міжнародні організації при розробці та впровадженні політик і проектів, спрямованих на підтримку й захист прав меншин. З метою дотримання цього підходу в діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» ми запрошуємо кандидатів з ромських громад подавати заявки на участь в роботі Міжпрограмної експертної ради на 2018 р.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12