укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 14.06.2017

Тендер на проведення соціологічного дослідження

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» спільно з Міністерством Юстиції України оголошує тендер на проведення польового етапу кількісного репрезентативного соціологічного опитування правових потреб населення.

Завершення конкурсу: 15.05.2017

Додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 26.04.2017

Тендер на відбір незалежного аудитора

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ ПОСЛУГ З АУДИТУ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ В 2017 РОЦІ».

Завершення конкурсу: 18.04.2017

Тендер на організацію поїздки експертів у Брюссель

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

Завершення конкурсу: 07.04.2017

Конкурс «Якісна інклюзивна освіта для ромських громад» у Закарпатській області

Мета конкурсу: cприяти покращенню доступу дітей, підлітків і дорослих з ромських громад Закарпаття до якісної інклюзивної дошкільної та загальної середньої освіти.

Завершення конкурсу: 28.02.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення

Мета тендеру - комплексне забезпечення проведення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Завершення конкурсу: 17.03.2017

Конкурс “ПРОВЕДЕННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ”

Мета конкурсу – донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань, як одного з найефективніших інструментів контролю над діями влади.

Завершення конкурсу: 17.02.2017

КОНКУРС «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СТАЛИХ МОДЕЛЕЙ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО»

Мета цього конкурсу – створення та підтримка успішних моделей соціальній адаптації військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції (АТО) на Сході України із залученням громадських організацій та волонтерських ініціатив.

Завершення конкурсу: 17.02.2017

КОНКУРС «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ ЗАДЛЯ ДІАЛОГУ»

Мета цього конкурсу – підтримка та сприяння сталості громадських ініціатив, які мають на меті культурну інтеграцію та співпрацю між регіонами України, сприяють діалогу та порозумінню у суспільстві із залученням активістів та громад цільових регіонів конкурсу.

Завершення конкурсу: 09.02.2017

Тендер на комплексне забезпечення логістики семінарів у 2017 році

У межах проекту передбачено проведення цього року принаймні трьох семінарів, спрямованих на підвищення спроможності виконавців місцевих проектів, що є відповідальними і зацікавленими у ефективній реалізації суб-проектів з відбудови соціальної інфраструктури.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12