укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 13.09.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект). У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яка відбуватиметься 3-4 жовтня 2017 року у м.Києві (готель «Русь», вул. Госпітальна, 4).

Завершення конкурсу: 05.09.2017

Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Мета конкурсу: підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню  та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Завершення конкурсу: 01.09.2017

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Мережею правового розвитку оголошує відкритий конкурс «Посилення правових можливостей громад»

Підтримати інституційний розвиток та змістовну діяльність організацій, які працюють над посиленням правових можливостей місцевих територіальних громад через надання безоплатної правової допомоги.

Завершення конкурсу: 21.07.2017

Конкурс «Відстоювання права на доступ до лікування силами пацієнтів та активістів»

Мета конкурсу - провести громадський контроль закупівель та розподілу життєво-необхідних лікарських засобів для пацієнтів, хворих на онкологічні захворювання, цукровий діабет, рідкісні захворювання та ін. на національному та місцевому рівні силами об’єднань пацієнтів, активістів, лікарів та юристів.

Завершення конкурсу: 01.09.2017

Посилення правових можливостей ромів задля сприяння інклюзії в місцеві громади і протидії дискримінації ромського населення

Мета конкурсу: пошук та реалізація нових форм громадської активності та посилення правових можливостей ромів, залучення ромського населення до соціально-політичних процесів у місцевих громадах.

Завершення конкурсу: 07.07.2017

Тендер на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ)

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ).

Завершення конкурсу: 29.06.2017

Тендер на видання річного звіту за 2016 рік

До участі в тендері запрошуються організації, що надають поліграфічні послуги.

Завершення конкурсу: 05.07.2017

КОНКУРС «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНИХ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ІНІЦІАТИВ»

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні, створення та розповсюдження методик та практик задля підвищення спроможності представників громадськості у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому / регіональному рівні.

Завершення конкурсу: 17.07.2017

Київський Діалог - Kонкурс міні-грантів

ГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту “Київський Діалог” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області до участі в конкурсі міні-грантів.

Завершення конкурсу: 30.06.2017

Конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

Конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Знімай рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні».

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11