укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 02.04.2018

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ 2 ВАКАНСІЙ В ПРОЕКТІ «ГРОМАДСЬКА СИНЕРГІЯ»

Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на заповнення вакансій у проекті «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Тендер на розробку брендбуку та макету річного звіту

Метою тендеру є відбір професійного дизайнера для довготривалої співпраці. До участі в тендері допускаються юридичні особи або ФОП, які відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів здійснюють відповідні види діяльноті.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 30 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Конкурс заявок організацій громадянського суспільства на підтримку ініціатив з громадянської освіти заради реформ в Україні

Цей конкурс заявок є спільним зусиллям програми сприяння громадській активності «Долучайся!» та Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який покликаний сприяти громадській участі у розробці, впровадженні, моніторингу та поясненні реформ на всіх рівнях.

Завершення конкурсу: 28.02.2018

Тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт та введення в експлуатацію щодо об’єкту за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 13 у Шевченківському районі м. Києва.

Завершення конкурсу: 16.02.2018

Тендер на забезпечення навчального компоненту для аналітичних центрів України та стажування їх представників у європейських аналітичних центрах у 2018 році

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива). Навчальна програма Ініціативи передбачає проведення протягом 2018 року тренінгової програми для аналітичних центрів України, що складатиметься із серії заходів різного формату, та двотижневе стажування представників організацій - учасниць Ініціативи в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізація членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ

Завершення конкурсу: 26.02.2018

Конкурс з відбору консультанта для проведення дослідження щодо сегрегації в освіті

Конкурс на залучення до співпраці консультанта для проведення дослідження та підготовки аналітичного документу з проблематики сегрегації в освіті дітей з ромських громад.

Завершення конкурсу: 22.01.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі з вибору експертів до Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»

Нічого для нас без нас – один з головних підходів, якими керуються міжнародні організації при розробці та впровадженні політик і проектів, спрямованих на підтримку й захист прав меншин. З метою дотримання цього підходу в діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» ми запрошуємо кандидатів з ромських громад подавати заявки на участь в роботі Міжпрограмної експертної ради на 2018 р.

Завершення конкурсу: 01.12.2017

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З АУДИТУ

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту впровадження Ініціативи за період 03.10.2017 -31.12.2017р. та проведення фінансового аудиту 5 грантоотримувачів Ініціативи за 2017 рік.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11