укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 05.09.2018

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 15.09.2018

Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Мета конкурсу - підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Завершення конкурсу: 20.07.2018

ТЕНДЕР: надання конференц-послуг

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує тендер на закупівлю конференц-послуг для проведення міжнародної конференції для аналітичних центрів у 2018 році. Проведення конференції заплановане на 12 грудня 2018 року, м. Київ.

Завершення конкурсу: 31.08.2018

Підримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях

Посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні.

Завершення конкурсу: 29.05.2018

Тендер: послуги супроводу та логістичного забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства». У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбуватиметься 19 червня 2018 року у м.Києві.

Завершення конкурсу: 15.06.2018

КОНКУРС «ПРОВЕДЕННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ»

Мета конкурсу: донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань на місцевому та регіональному рівнях, як одного з найефективніших інструментів контролю дій влади.

Завершення конкурсу: 14.05.2018

Тендер «Закупівля послуг з аудиту грантоотримувачів Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні у 2017 році»

Відбір незалежного аудитора для проведення фінансового аудиту семи грантоотримувачів Ініціативи за період 1 січня 2017 року – 31 травня 2018 року.

Завершення конкурсу: 03.04.2018

Тендер на проведення зовнішнього оцінювання проекту «Експертний супровід Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін»

Мета Проекту, який виконувався МФВ у період з липня 2015 року по березень 2018-го, полягала у розробці та пілотному впровадженні Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін у окремих громадах, де реалізуються субпроекти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ).

Завершення конкурсу: 23.03.2018

Тендер на організацію поїздки експертів до Брюсселя

Мета тендеру: забезпечення логістики під час поїздки групи експертів з 14 осіб до м. Брюссель у період 11-13 квітня 2018 року (придбання квитків, бронювання готелю, забезпечення добових витрат).

Завершення конкурсу: 10.04.2018

ТЕНДЕР “ПІДГОТОВКА АЛЬТЕРНАТИВНОГО ЗВІТУ З ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗА 2017 РІК”

Мета тендеру – проведення незалежної оцінки якості та ефективності впровадження у 2017 році державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11