укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 16.02.2018

Тендер на забезпечення навчального компоненту для аналітичних центрів України та стажування їх представників у європейських аналітичних центрах у 2018 році

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива). Навчальна програма Ініціативи передбачає проведення протягом 2018 року тренінгової програми для аналітичних центрів України, що складатиметься із серії заходів різного формату, та двотижневе стажування представників організацій - учасниць Ініціативи в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізація членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ

Завершення конкурсу: 26.02.2018

Конкурс з відбору консультанта для проведення дослідження щодо сегрегації в освіті

Конкурс на залучення до співпраці консультанта для проведення дослідження та підготовки аналітичного документу з проблематики сегрегації в освіті дітей з ромських громад.

Завершення конкурсу: 22.01.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі з вибору експертів до Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»

Нічого для нас без нас – один з головних підходів, якими керуються міжнародні організації при розробці та впровадженні політик і проектів, спрямованих на підтримку й захист прав меншин. З метою дотримання цього підходу в діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» ми запрошуємо кандидатів з ромських громад подавати заявки на участь в роботі Міжпрограмної експертної ради на 2018 р.

Завершення конкурсу: 01.12.2017

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З АУДИТУ

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту впровадження Ініціативи за період 03.10.2017 -31.12.2017р. та проведення фінансового аудиту 5 грантоотримувачів Ініціативи за 2017 рік.

Завершення конкурсу: 20.11.2017

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення заходів

Мета тендеру: супровід та логістичне забезпечення Форуму експертів громадянського суспільства Україна – Молдова – Грузія (13-14 листопада 2017 року) та П’ятого засідання Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (15 листопада).

Завершення конкурсу: 17.10.2017

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів»

Мета тендеру – відбір постачальника із забезпечення логістичного супроводу іноземних і регіональних учасників конференції для аналітичних центрів в України; забезпечення технічного супроводу конференції.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

КОНКУРС «ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ПРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ» в межах ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Конкурс «Інституційна підтримка аналітичних центрів» спрямований на підтримку розвитку організаційної спроможності, підвищення якості аналітичних матеріалів та/або посилення ефективності зовнішньої комунікації аналітичних центрів, налагодження співпраці між неурядовими аналітичними центрами та дослідницькими організаціями, які діють при вищих навчальних закладах.

Завершення конкурсу: 20.10.2017

КОНКУРС «ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» в межах ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

«Ініціативу з розвитку аналітичних центрів» (далі – Ініціатива) виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10