укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 14.05.2018

Тендер «Закупівля послуг з аудиту грантоотримувачів Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні у 2017 році»

Відбір незалежного аудитора для проведення фінансового аудиту семи грантоотримувачів Ініціативи за період 1 січня 2017 року – 31 травня 2018 року.

Завершення конкурсу: 03.04.2018

Тендер на проведення зовнішнього оцінювання проекту «Експертний супровід Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін»

Мета Проекту, який виконувався МФВ у період з липня 2015 року по березень 2018-го, полягала у розробці та пілотному впровадженні Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін у окремих громадах, де реалізуються субпроекти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ).

Завершення конкурсу: 23.03.2018

Тендер на організацію поїздки експертів до Брюсселя

Мета тендеру: забезпечення логістики під час поїздки групи експертів з 14 осіб до м. Брюссель у період 11-13 квітня 2018 року (придбання квитків, бронювання готелю, забезпечення добових витрат).

Завершення конкурсу: 10.04.2018

ТЕНДЕР “ПІДГОТОВКА АЛЬТЕРНАТИВНОГО ЗВІТУ З ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗА 2017 РІК”

Мета тендеру – проведення незалежної оцінки якості та ефективності впровадження у 2017 році державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.

Завершення конкурсу: 10.04.2018

КОНКУРС “ЗАПОБІГАННЯ ТА РОЗВ’ЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ У ГРОМАДАХ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ МЕДІАЦІЇ ТА РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ”

Мета конкурсу – запобігання та сприяння розв’язанню конфліктів на рівні обраних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії (органи самоорганізації населення, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) та медіацію конфліктів.

Завершення конкурсу: 02.04.2018

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ 2 ВАКАНСІЙ В ПРОЕКТІ «ГРОМАДСЬКА СИНЕРГІЯ»

Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на заповнення вакансій у проекті «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Тендер на розробку брендбуку та макету річного звіту

Метою тендеру є відбір професійного дизайнера для довготривалої співпраці. До участі в тендері допускаються юридичні особи або ФОП, які відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів здійснюють відповідні види діяльноті.

Завершення конкурсу: 12.03.2018

Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 30 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Завершення конкурсу: 16.03.2018

Конкурс заявок організацій громадянського суспільства на підтримку ініціатив з громадянської освіти заради реформ в Україні

Цей конкурс заявок є спільним зусиллям програми сприяння громадській активності «Долучайся!» та Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який покликаний сприяти громадській участі у розробці, впровадженні, моніторингу та поясненні реформ на всіх рівнях.

Завершення конкурсу: 28.02.2018

Тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує тендер на розробку, погодження та проведення проектних та будівельно-ремонтних робіт та введення в експлуатацію щодо об’єкту за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 13 у Шевченківському районі м. Києва.

1 2 3 4 5 6 7 8 9