укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 21.03.2019

ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ З ФІНАНСОВОГО АУДИТУ ОРГАНІЗАЦІЙ-УЧАСНИЦЬ конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері» у 2019 році в межах Екологічної ініціативи

Мета тендеру – провести незалежний, базовий фінансовий аудит орієнтовно 25 організацій, відібраних на першому етапі конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері», з метою виявлення потреб організацій щодо розвитку їхніх систем фінансового менеджменту.

Завершення конкурсу: 11.03.2019

ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ БРЕНД-СТИЛЮ Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні

Останній термін подання тендерних пропозицій – 11 березня 2019 року. Оголошення результатів тендеру – 15 березня 2019 року.

Завершення конкурсу: 01.03.2019

СПРИЯННЯ ВПРОВАДЖЕННЮ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРЕЗ РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Мета конкурсу – посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати передбачені законодавством України форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні (ОСНи, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) як важливої складової децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

Завершення конкурсу: 01.03.2019

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ОНОВЛЕНО. ТЕНДЕР НА КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛОГІСТИКИ ЗАХОДІВ в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні У 2019 РОЦІ

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2019 року, починаючи з березня, в м. Київ (або передмісті).

Завершення конкурсу: 01.03.2019

Конкурс «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері»

Мета конкурсу – сприяти розвитку організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, що включає серед іншого: стратегічне планування; розвиток компетенцій щодо здійснення моніторингової, адвокаційної, аналітичної та інших видів діяльності з питань захисту довкілля; підвищення якості і результативності діяльності ІГС в екологічній сфері; посилення ефективності зовнішньої комунікації; налагодження співпраці з питань захисту довкілля з іншими партнерами по громадському сектору та взаємодії із зацікавленими сторонами – громадою, владою, бізнесом, медіа тощо.

Завершення конкурсу: 13.02.2019

ТЕНДЕР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ВІЗИТІВ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІРМЕНІЇ, КАЗАХСТАНУ ТА АЛБАНІЇ В УКРАЇНУ (м.КИЇВ), А ТАКОЖ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ ДО ОЗНАЧЕНИХ КРАЇН У 2019 РОЦІ

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної організації заходів конференційно-тренінгового типу в Україні та за межами України.

Завершення конкурсу: 28.01.2019

Тендер на надання послуг з організації поїздки українських експертів до Брюсселя 24-26 лютого 2019 року

Європейська програма МФВ оголошує тендер на надання послуг з організації поїздки українських експертів до м. Брюссель 24-26 лютого 2019 року.

Завершення конкурсу: 03.03.2019

ПРОДОВЖЕНО! Конкурс на заміщення посади менеджера Ромської програми Міжнародного фонду «Відродження»

Ромська програма шукає менеджера, який під керівництвом директора програми і адміністрації МФВ та у співпраці з іншими працівниками програми і фонду координуватиме грантову та операційну, зокрема експертно-аналітичну та комунікаційну діяльність програми.

Завершення конкурсу: 14.01.2019

Тендер на проведення дослідження стану та напрямів розвитку екологічної політики в Україні та перспектив посилення участі організацій громадянського суспільства у розробці та впровадженні політик, дружніх до довкілля (ПРОДОВЖЕНО ДО 14 СІЧНЯ)

Метою цього дослідження є створення базового «зрізу» загального стану, основних проблем, процесів і потреб станом на кінець 2018 - початок 2019 року, пов‘язаних із захистом довкілля у національному, регіональному та місцевому вимірах, та дослідити рівень залученості і роль неурядових організацій України у формуванні екологічної політики та вирішенні екологічних питань.

Завершення конкурсу: 16.01.2019

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9