укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 10.09.2018

КОНКУРС: «Посилення правової спроможності місцевих громад»

Мета конкурсу: Посилити спроможність місцевих громад вирішувати проблемні питання свого розвитку у правовий спосіб.

Завершення конкурсу: 31.08.2018

ТЕНДЕР: друк посібника з інклюзивної освіти

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Благодійним фондом Порошенка забезпечує створення та видання посібника «Інклюзивне навчання в сучасному освітньому просторі» для студентів вищих навчальних педагогічних закладів.

Завершення конкурсу: 02.08.2018

ТЕНДЕР: Логістика проведення форуму 19 - 21 вересня 2018 р.

У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Другого форуму асоціацій , який відбуватиметься 19-21 вересня 2018 року у м.Києві у приміщенні готелю «Aloft» (вул. Еспланадна 17).

Завершення конкурсу: 30.07.2018

ТЕНДЕР: Логістика проведення тренінгу з інклюзивної освіти

Мета тендеру – комплексне забезпечення логістики тренінгу для тренерів.

Завершення конкурсу: 05.09.2018

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Завершення конкурсу: 15.09.2018

Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Мета конкурсу - підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Завершення конкурсу: 20.07.2018

ТЕНДЕР: надання конференц-послуг

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує тендер на закупівлю конференц-послуг для проведення міжнародної конференції для аналітичних центрів у 2018 році. Проведення конференції заплановане на 12 грудня 2018 року, м. Київ.

Завершення конкурсу: 31.08.2018

Підримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях

Посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні.

Завершення конкурсу: 29.05.2018

Тендер: послуги супроводу та логістичного забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства». У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбуватиметься 19 червня 2018 року у м.Києві.

Завершення конкурсу: 15.06.2018

КОНКУРС «ПРОВЕДЕННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ»

Мета конкурсу: донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань на місцевому та регіональному рівнях, як одного з найефективніших інструментів контролю дій влади.

1 2 3 4 5 6 7 8