укр eng

WOWTeachers: історія вчительки інформатики з Миколаєва (відео)

Людмила Бєлєнкіна одна із WOWTeachers, які на уроках інформатики вчать своїх школярів робити реальні сайти. Для цього Людмила пройшла безкоштовний курс із веб-дизайну від BrainBasket Foundation.

WOW Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки. Вчитель-учасник проекту отримає базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, виконає ряд реальних практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанує необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Ми впевнені, що вчитель, який зможе дати дітям дійсно цінні, корисні та затребувані в сучасних умовах знання, зможе підвищити свою роль в навчальному процесі, краще та ефективніше взаємодіяти з дітьми та, що найголовніше, стати агентом змін у своїй школі, зокрема і в рамках реалізації концепції «Нова українська школа». В свою чергу, старшокласники, які візьмуть участь у проекті, на практиці спробують свої сили в web-розробці та зможуть більш зважено приймати рішення щодо майбутньої професії.

Навчання для всіх учасників проекту є повністю безкоштовним. Єдина “плата”, яка вимагається  – це ваші старання та час, які ви інвестуватимете у власний розвиток та у розвиток шкільної ІТ освіти.

comments powered by Disqus