укр eng

Звіт Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду щодо попереднього розслідування ситуації в Україні

12 грудня 2017

Одразу після подій на Євромайдані й дотепер, Міжнародний фонд "Відродження" сприяє співпраці українських та міжнародних інституцій у подоланні безкарності за масові порушення прав людини, що вчиняються в Криму і Донбасі й можуть становити злочини проти людяності та воєнні злочини відповідно до Римського Статуту.

Зокрема, у вересні, під час 14-ї Щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії - YES 2017, ми запросили фахівців у галузі міжнародного права обговорити можливості національних та міжнародних механізмів для відновлення справделивості на тимчасово окупованих територіях України - в Криму та на Донбасі.

Тоді ж на запрошення Фонду представниця Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду особисто відвідала Київ, щоб безпосередньо поспілкуватись з українськими колегами, розповісти про роботу Офісу в рамках попереднього вивчення ситуації по Україні. Відео цієї зустрічі тут: https://goo.gl/ZxM5HQ

Тепер International Criminal Court - ICC опублікував звіт щодо попередньої оцінки ситуації в Україні, який Прокурор представила минулого тижня на Щорічній Асамблеї країн-учасниць Міжнародного кримінального суду в Нью-Йорку.

Звіт англійською: https://goo.gl/mNkre5
Звіт російською: https://goo.gl/vVXUXb

comments powered by Disqus