укр eng

Новини

20 листопада 2018

Інклюзія, STEAM та емоційний інтелект: у Львові вдруге відбудеться Форум інноваційної освіти

На заході учасники обміняються лайфхаками ефективного навчання, дізнаються, як створити бренд навчального закладу, розвивати педагогічний колектив за прикладом провідних IT компаній, обговорюватимуть, як розвинути емоційний...

15 листопада 2018

На сайті "Нової української школи" запрацював спеціальний розділ про інклюзивну освіту

На сайті «Нової української школи» запрацював розділ «Інклюзія», на якому будуть зібрані історії успіху, статті, репортажі та інші матеріали на тему освіти, доступної для усіх учнів.

15 листопада 2018

Конференція "Європейський вибір України: прогрес та перспективи"

19 листопада у Києві відбудеться конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект "Громадська синергія"

15 листопада 2018

Відео: Що таке проект "WOW Teachers"

Відеоролик про WOW Teachers – всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки.

14 листопада 2018

В Одесі відкрилася виставка про мистецьке та історичне осмислення масового насильства ХХ століття

З 9 листопада по 16 грудня 2018 р. у МСМО триватиме виставка «(не)означені», яка поєднує рефлексії художника Нікіти Кадана та дослідників щодо тем, пов'язаних з етнічними чистками та іншими актами насильства в 30-40- роках ХХ століття.

14 листопада 2018

ПРЕС-АНОНС: Чому бунтують українські громади: реальні історії конфліктів

Чому українці перекривають дороги, мінують виборчі дільниці? В якій з областей мешканці голодують проти оптимізації шкіл? На прес-конференції експерти представлять результати дослідження конфліктних ситуацій в об’єднаних...

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18