укр eng

На дебати про перспективи відкритого ринку землі запрошують фахівців

05 грудня 2018

На дебати про перспективи відкритого ринку землі запрошують фахівців

Що буде, коли в Україні повноцінно відкриють ринок землі? Її одразу розкуплять? Чи українці взагалі не купуватимуть угіддя, бо не матимуть достатньо коштів чи навіть бажання?

«Земельне питання» актуалізувалося з наближенням виборів – політичні партії почали використовувати його як передвиборчі аргументи. Зреагувати на цю ситуацію вирішив Центр економічної стратегії і запрошує фахівців з питань ринку землі, представників агрокомпаній та фермерів на публічну дискусію «Чи зможуть фермери купити землю після повноцінного відкриття ринку чи все скуплять агрохолдінги».

Подія відбудеться у форматі дебатів «три на три». Приєднатися до розмови у якості експертів та нейтральної сторони також запрошують представників банківської спільноти, юристів та агрономів, які змогли б сформувати у аудиторії бачення перспектив відкриття ринку через призми кредитування, регулювання та профільного використання земель.

Дата та час проведення: 10.12.2018, понеділок, 10:00 — 11:30

Місце проведення:CEO Club, Бутишів провулок, 23

Учасники:

  • Олексій Єрьомін, керівник відділу управління ціновими ризиками на товарних та валютних ринках інвестиційної компанії SP Advisors
  • Віктор Кобилянський, партнер та адвокат Crowe LF Ukraine
  • Олег Нів'євський, професор Київської школи економіки, координатор проекту UaFoodTrade Лілія Тимакіна, директор із юридичних питань «Астарта-Київ»
  • Павло Тулба, президент компанії «Горіх Причорномор'я»
  • Джон Шморгун, президент Холдинга AgroGeneration
  • Сергій Фурса, Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центру економічної стратегії

Модератор дискусії: Дмитро Кошовий, ІА Інтерфакс-Україна

Реєстрація для участі відкрита до 18:00 07 грудня 2018 року за адресою office@ces.org.ua

comments powered by Disqus