укр eng

Анонси

25 червня 2019

Оголошено набір на участь у Київській практичній програмі посилення правової спроможності-2019

Як учасник Програми Ви отримаєте практичне рішення для розширення (та покращення якості) доступу до правосуддя у вашій країні/регіоні/громаді. Ви отримуватимете постійну підтримку, післянавчальний супровід експертів програми...

10 червня 2019

Літня школа в м. Одеса 27-31 травня 2019 рок

З 27 по 31 травня 2019 року в м. Одесі відбулася довгоочікувана Літня школа з питань раннього втручання. Метою школи був обмін досвідом впровадження та надання послуги РВ, яким ділилися представники 4 пілотних регіонів України.

28 травня 2019

X Форум «Україна-Польща» Конференція «Результати виборів у Європарламент: наслідки для ЄС, Польщі та...

2019 рік є виборчим не лише в Україні. Щойно пройшли вибори до Європарламенту, результати яких матимуть вплив для формування складу Єврокомісії та визначення політики стосовно України принаймні на майбутні 5 років.

22 травня 2019

Події Фонду та наших друзів на Книжковому арсеналі

З 22 по 26 травня у Мистецькому арсеналі — IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Традиційно Міжнародний фонд «Відродження» проводить або долучається до ряду заходів. Пропонуємо вам найкращі з них.

21 травня 2019

Триває реєстрація на участь у XIV Всеукраїнській конференції з питань самоорганізації населення

21 червня в Києві відбудеться XIV Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Чи перспективні «перспективні плани»: як надалі об’єднуватимуться громади?»

02 травня 2019

Дискримінацію ромського населення в Україні обговорять на конференції

Прес-конфренція відбудеться в межах Всеукраїнської конференції Івент-платформа “Інтеграція ромів в українське суспільство» (історико-політичні уроки «Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської...

1 2 3 4 5 6 7